Visada šalia
Pradžia
lt
en

Naujienos

Šarvuoto ir nešarvuoto automobilio vairavimo mokymai Vokietijoje

Šarvuoto ir nešarvuoto automobilio vairavimo mokymai Vokietijoje

Antrus metus iš eilės Tarnybos darbuotojai dalyvavo šarvuoto ir nešarvuoto automobilių vairavimo mokymuose su profesionaliais ir ilgametę patirtį turinčiais vairavimo instruktoriais Wuschheim miesto apylinkėse (Vokietijoje) esančioje trasoje.
Šių metų spalio 22-27 dienomis vykusių praktinių mokymų metu jų dalyviai lavino įvairius vairavimo įgūdžius: mokėsi vairuoti šarvuotą ir nešarvuotą automobilį esant slidžiai kelio dangai, važiuoti korteže ir slalomu, išvengti kliūties, suvaldyti užmestą automobilį, atlikti automobilio nustūmimą iš galo ir šono, taip pat, kaip tokių veiksmų išvengti, apsukti automobilį 180 ir 360 laipsnių kampu, važiuoti atbuline eiga. Mokymų metu taip pat buvo mokoma, ką darytu apvirtus automobiliui, kaip išlipti pačiam ir išgelbėti keleivius. Mokymų dalyviai galėjo palyginti šarvuoto ir nešarvuoto automobilio technines savybes ir valdymo ypatumus, kuriuos išbandė specialiai paruoštoje trasoje.
Ateityje, plečiant bendradarbiavimo galimybes, planuojama vairavimo įgūdžių tobulinimą organizuoti įvairaus sudėtingumo trasose