Visada šalia
lt
en

Veiklos kryptys

Asmens ir turto apsauga

Teroristinių ir ekstremistinių organizacijų, nusikalstamų grupuočių ar pavienių asmenų taikiniu gali tapti aukščiausio lygmens valstybės vadovai ir valdžios institucijos. Tokie išpuoliai gali sukelti tiek tiesioginę fizinę, tiek netiesioginę žalą: visuomenėje kylančią baimę, nesaugumo ir netikrumo jausmą, gali daryti neigiamą įtaką tarpvalstybiniams santykiams, šalies reputacijai, ekonomikai, socialiniam gyvenimui, žmonių fizinei ir emocinei sveikatai. 

Plačiau

 

Informacinis saugumas

Siekdami identifikuoti galimas rizikas, apsaugoti jautrią informaciją nuo praradimų, vagysčių ar naudojamas IT sistemas nuo kibernetinių atakų, Tarnybos pareigūnai prevencinėmis priemonėmis šalina arba minimizuoja rizikos veiksnius, užtikrina Tarnybos informacinių sistemų, tarnybinės informacijos, įslaptintos informacijos, informacijos apie saugomų asmenų privatų gyvenimą ir kitos valstybinės reikšmės informacijos, kurios sužinojimas ar atskleidimas gali pakenkti valstybės interesams, saugumą.

 Plačiau

 

Grėsmių valdymas

Nuolatinė rizikos veiksnių, pavojų, grėsmių ir jų tendencijų stebėsena ir analizė leidžia efektyviai pritaikyti inovatyvius apsaugos sprendimus ir priemones, sumažinti riziką. Užtikrindama saugomų asmenų ir objektų saugumą, Tarnyba pasitelkia įvairių sričių ekspertus, modernias technologijas, užsienio valstybių giminingų institucijų ir Tarnybos gerąją praktiką, nuolatos ieško inovatyvių rizikos veiksnių, pavojų, grėsmių nustatymo, vertinimo ir valdymo būdų.

Plačiau