Visada šalia
lt
en

Naujienos

KVIEČIAME pretenduoti į tarnybą VAT

KVIEČIAME pretenduoti į tarnybą VAT

Nebijantiems sporto salės ar bėgimo batelių, taip pat – oficialaus kostiumo, – turime pasiūlymą! Jeigu Tau svarbu, kad darbe būtų gera, smagu, suptų pozityvi pasaulėžiūra (o tai raktas į sėkmingą profesinį kelią, ir ne tik), ir Tu supranti bei žinai savo vertę, t. y. kiekvieną dieną ugdai charakterio savybes: kantrybę, atsakingumą, mandagumą, ryžtingumą ir akylumą, o nepriekaištingos reputacijos puoselėjimas Tau nėra galvos skausmas, galbūt Tu esi jau pasiruošęs tapti VAT pareigūnu?

VAT siūlo lankstų darbo grafiką ir sąlygas, draugišką įvairių kompetencijų žmonių kolektyvą, galimybes augti kaip asmeniui bei profesionaliam darbuotojui ir atlyginimą nuo 1650 Eur per mėnesį neatskaičius mokesčių.

Pirmiausia darbuotumeisi saugomuose objektuose – tikrinsi saugomų objektų svečius ir prižiūrėsi tvarką. O vėliau tik nuo Tavo norų ir to, kaip sieksi savo svajonių, priklausys: ar toliau augsi čia, ar vyksi į diplomatines atstovybes užsienyje, o gal saugosi labai svarbius asmenis ar jungsiesi į Žvalgybos, Kinologų, o gal Elektroninio saugumo skyrius? Ir tuo galimybių pasirinkimai tik prasideda... Visuomet galėsi atstovauti VAT sporto, ir ne tik, renginiuose: mes nuoširdžiai palaikome savo kolegas, dalyvaujančius įvairiose veiklose.

Mielai priimsime žingeidžius ir visapusiškai augti nusiteikusius asmenis. Jei galvoje tarsi užsidegė lemputė – „O, tai galiu būti aš!“, ir širdis jaučia, kad gyvenime visuomet norėjai tapti pareigūnu, – kviečiame susipažinti detaliau. Laukiame Tavo skambučio ar laiško!


Šiuo metu ieškome:

Objektų apsaugos valdybos jaunesniojo agento (pareigūno) darbui Lietuvoje.

Objektų apsaugos valdybos jaunesniojo agento (pareigūno) saugoti Lietuvos Respublikos atstovybes užsienyje.


Dėl išsamesnės informacijos kreiptis:

telefonais 8 706 63129 arba 8 706 63166, arba el. paštu atrankos@vat.lt

Taip pat gali paskaityti apie mus:

www.delfi.lt/apps/vat/ arba Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba | Facebook.


O čia informacija, kokius reikalavimus Tu – būsimas pareigūnas – turi atitikti:

• turi būti Lietuvos Respublikos pilietis;

• būti nepriekaištingos reputacijos;

• būti lojalus Lietuvos valstybei;

• būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 50 metų;

• turėti ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą;

• būti susipažinęs su LR vadovybės apsaugos tarnybos veiklą reglamentuojančiais teisės aktais;

• atitikti Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos įstatymo 21 straipsnio 4 dalyje nurodytus sveikatos būklės reikalavimus bei Vadovybės apsaugos tarnybos direktoriaus nustatytus fizinio pasirengimo ir kitus specialiuosius reikalavimus;

• atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, kai pareigos susijusios su įslaptintos informacijos naudojimu;

• mokėti anglų, vokiečių, rusų arba prancūzų kalbą bent pradedančiojo vartotojo A2 lygiu (pagal Europass);

• turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones;

• mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu ir interneto naršyklėmis.